Podjęcie się organizacji pogrzebu równoznaczne jest z koniecznością załatwienia wielu formalności urzędowych. Dawniej ich dopełnienie było obowiązkiem rodziny zmarłego, ale obecnie mogą Państwo powierzyć to zadanie zakładowi pogrzebowemu.

Firma Cerber Dorota Szymczak z Kobyłki pomaga rodzinom zmarłych we wszystkich formalnościach, które są związane z przygotowaniem do pogrzebu tak, aby dać rodzinom czas na pożegnanie bliskiej osoby w sposób, na jaki zasługuje. Troszczymy się o zgromadzenie niezbędnej dokumentacji oraz o przedłożenie jej w odpowiednich instytucjach.

pogrzebowe formalności
pogrzeb formalności

Dopełniamy formalności

Nasi klienci nie muszą się o nic martwić, jeśli chodzi o organizację pogrzebu. Personel zakładu pogrzebowego Cerber bierze na siebie odpowiedzialność za formalne obowiązki, które trzeba wypełnić po śmierci bliskiej osoby. Wszystko to wypełniamy profesjonalnie i sprawnie tak, żeby nic nie zakłóciło czy też nie opóźniło harmonijnego przygotowania ceremonii żałobnych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji można skontaktować się z firmą Cerber z Kobyłki za pomocą numeru telefonu: 574 993 757. Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde z Państwa pytań.