Odejście bliskiej osoby zawsze jest bolesnym i trudnym do zaakceptowania wydarzeniem, stanowiącym dla rodziny znaczące obciążenie psychiczne i logistyczne. W takich właśnie chwilach bezcenna jest świadomość wsparcia specjalistów, którzy wiedzą jak zorganizować piękną ceremonię żałobną – wyznaniową lub świecką – w zależności od woli zmarłego i jego bliskich.

Organizacja pogrzebu jest bardzo dużym wyzwaniem dla bliskich, którzy z samego faktu śmierci są już głęboko zasmuceni i mogą z tego powodu mieć zrozumiałe trudności w funkcjonowaniu, a więc i w zmaganiu z biurokracją. Dlatego właśnie przygotowanie i realizacja usług pogrzebowych powinny być powierzone firmie, która zajmie się wszystkim, działając z empatią i dyskrecją.

Zakład Pogrzebowy Cerber Dorota Szymczak z Kobyłki podejmuje się organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów – tak o charakterze religijnym, jak i bezwyznaniowym.

wyznaniowy pogrzeb
świecki pogrzeb

Pogrzeby każdego rodzaju

Pracownicy firmy znają doskonale wszystkie niuanse, związane z każdym rodzajem uroczystości, i realizują je w sposób perfekcyjny.

Dbamy o to, aby ostatnie pożegnanie bliskiej Państwu osoby odbyło się w sposób jak najbardziej godny, a jednocześnie spokojny i pogodny, z poszanowaniem przekonań religijnych, świeckiej wrażliwości, a także według możliwości finansowych rodziny zmarłego, utrzymując jednocześnie wysoki poziom świadczeń, ustalonych w trakcie rozmów. Harmonijnie współpracujemy zarówno z wieloma parafiami na terenie województwa mazowieckiego, jak i w Mistrzami Ceremonii Pogrzebowych, którzy przewodniczą pogrzebom świeckim przez nas organizowanym.

W każdym przypadku kontakt z Zakładem Pogrzebowym Cerber Kobyłka oznacza pewność organizacji pogrzebu niezwykle eleganckiego, z uszanowaniem życzeń zmarłego tak, aby pamięć o nim pozostała żywa, mimo upływu czasu.