Zakład Pogrzebowy Cerber Dorota Szymczak od początku swojego istnienia świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i wspiera rodziny osób zmarłych poprzez udzielanie im konkretnego wsparcia w organizacji ceremonii żałobnych. Wsparcie to charakteryzuje się wrażliwością i empatią, odczuwaną przez wszystkich, którzy kontaktują się z naszą firmą.

W ramach organizacji uroczystości pogrzebowych zakład pogrzebowy z Kobyłki świadczy także usługi transportu zmarłych, który jest realizowany na obszarze całego województwa mazowieckiego, a także w innych regionach Polski. Podejmujemy się nie tylko realizacji przewozu ciał i prochów zmarłych, ale również załatwiania formalności urzędowych – a wszystko to, aby realnie wesprzeć bliskich zmarłego w jednym z najbardziej bolesnych i trudnych momentów w życiu.

przewóz zwłok
transport zmarlych

Przewóz zwłok Kobyłka

Zakład pogrzebowy Cerber Dorota Szymczak realizuje również transport funeralny na poziomie lokalnym – jako całodobowe eksportacje ciał zmarłych ze różnych miejsc zgonu w Kobyłce i okolicach do chłodni. Do przewozu zwłok używane są specjalistyczne samochody – karawany, które są przystosowane do świadczenia tego typu usług.

W czasie uroczystości żałobnych nasza firma zapewnia obecność karawanów ceremonialnych, które uświetniają ceremonię pogrzebową, odprowadzając ciało zmarłego na miejsce spoczynku.